KONST / Litografier / Färglitografi 15967287
nr 1596 7287
Vide Janson
(1924-2007), Sverige
Signerad, numrerad 53/200. Färglitografi, bildmått: 42x50 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm
Vide Janson, svensk grafiker, målare och skulptör född 1924, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:07:04
5/2 18:02:04
Vide Janson
Läs mer om Vide Janson